Hájovna otevřena s jistými omezeními

Vážení přátelé,

rozhodli jsme se provoz Hájovny zachovat, i když v trochu omezenější míře a za přísnějších pravidel.

V pondělí se ruší Montessori dílny pro menší děti.

Naše odpolední kroužky hodláme zajišťovat nadále, pouze prosíme, je nutné se dopředu hlásit lektorkám, jejichž kontakty jsou uvedeny u dílen nebo na info@spolekhajovna.cz. Maximální kapacita je 30 osob, v případě plné kapacity děti mají přednost. Dále na kroužky nechoďte nebo neposílejte děti s rýmou, kašlem a teplotou. Každopádně, sledujte náš FB a web, kde situaci aktualizujeme.

Jinak doporučujeme všem vyrazit ven do lesa, dáváme dohromady hru po cibuleckém lese pro děti. Vítáme nápady všech dětí, které nám mohou do Hájovny v otvíracích časech přinést své nápady a úkoly, nejlépe zakreslené v mapce, nebo zapsané na papíře. Fantazii se meze nekladou, mohou být z různých oborů (příroda, umění, sport, matematika, zeměpis, tanec atd. atd.) Dáme vše dohromady a věříme, že vznikne něco zcela unikátního.

Spolek Hájovna